Katoenen tas met The Great Wave
Joehoe! Hier ben ik en ik heb iets met Japan!
Deze katoenen tas vraagt om aandacht!
Het is wel duidelijk, als je met deze tas over straat loopt, heb je 'iets met' Japan. Deze stof is gebaseerd op de ukiyo-e (houtdruk-) print van Hokusai uit ca. 1833, wat één van de meest herkenbare Japanse kunstwerken van de wereld is. Het kunstwerk beeldt een tsunami af en sommige golven zijn in de vorm van Mount Fuji geschilderd! Deze stof kocht ik in Osaka.
Zie jij jezelf al lopen met deze tas?
Deze zwarte katoenen tas met lange hengels, is ruim genoeg voor een boek, notitieboek, etui, opvouwbare paraplu en je sjaal. Ook kan je er een stuk of 10 elpees in vervoeren. Of een naaiproject, of wat boodschappen, net wat jou handig lijkt. Deze tas is zonder opbergvak.
Laat jouw liefde voor Japan zien met deze opvallende katoenen tas!
Let op! Ik heb een beperkte stofvoorraad, dus wees snel!
Neem contact met me op als je graag zo'n katoenen tas wilt, met een voorvak of stofpaneel in een andere stof. Dan bekijken we samen de mogelijkheden!
Materiaal:
- Stof: 100% katoen
- Afmeting tas: 38 x 41 cm
Wasadvies:
- op 30º wassen
- mag in de droger
- de stoffen zijn voorgewassen